Adventure plus

Hotel Krakonoš ***

kufr

Termín:29.11. (Ne) - 01.12. (Út) 2020

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:401041

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 740 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Hotel se nachází v přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi. Moderní budova v horském stylu poskytuje širokou nabídku služeb. V blízkosti hotelu je Miniaturpark – miniatury českých historických a technických památek. Přímo před hotelem v parku se nachází zahrada pohádek (sochařský pohádkový ráj).
Vybavení
V hotelu je k dispozici restaurace, lobby bar, krytý bazén (11 x 6 m), pedikúra, kosmetika, vlastní balneoprovoz, který poskytuje až 30 procedur, např. plynové obálky, plynové injekce, klasické, sportovní, reflexní a podvodní masáže, klasické masáže, perličková koupel, rašelinové zábaly, ultrazvuk, magnetoterapie, inhalace, individuální a skupinový léčebný tělocvik, rybičky Garra Rufa, suchá vodní masáž, permanentní make-up a infrasauna, dále pak mikroklimatická solná jeskyně a další. Veškeré procedury jsou vykonávány kvalifikovanými rehabilitačními sestrami pod vedením specializovaného lékaře. Hotel využívá mineralizované vody z vlastního vrtu. K dispozici je výtah a bezbariérový vstup, úschovna kol.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, telefon se státní linkou, vysoušeč vlasů, lednička, TV.
Stravování
Snídaně – bufetovým způsobem, obědy a večeře je možno zakoupit v hotovosti na hotelu. U pobytů pro seniory večeře formou tříchodového menu, s výběrem 2-3 hlavních jídel.
Středisko
Mariánské Lázně
Koupání
Krytý hotelový bazén, přírodní koupaliště Lido Hamerníky (cca 10 km).
Tipy pro správnou volbu
Bonusy pro hotelové hosty: • až 30% sleva na vybrané léčebné procedury v hotelu Krakonoš. • 15% sleva na vstup do Parku Boheminium (miniaturpark) • 25% sleva na vstup do Muzea karlovarské Becherovky. Spojeno s degustací 3 druhů známého likéru Becherovka. • 15% sleva na zpáteční jízdné lanovkou (10% jedna jízda) a horské koloběžky ve SKI Areálu v Mariánských Lázních. • 10% sleva na pravé pivní lázně (po předchozí rezervaci, provozní dobu sdělí recepce) • Sleva 100 Kč na golfové hřiště Teplá – 9 jamek • Sleva 10% na zapůjčení motokár (Leihart/gokart) Standard, Kartarena (www.kartarena.eu)
Upozornění
Procedury, uvedené u jednotlivých programů, mohou být změněny na základě vstupní lékařské prohlídky. Pobyty nejsou určeny dětem.
Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu.
Další lázeňské procedury si mohou klienti zakoupit v hotelu.
Nabídka programů
RELAX PROGRAM - 2 noci
Program: 2x ubytování s polopenzí, např. lékařská prohlídka, 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x solná jeskyně, volný vstup do bazénu.

RELAX PROGRAM - 3 noci
Program: 5x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel v soli z mrtvého moře, 2x solná jeskyně, volný vstup do bazénu.

BEAUTY MEDICAL - 3 noci
Program: 3x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x čokoládová masáž, 1x koupel s vonnou esencí, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 2x solná jeskyně, volný vstup do bazénu.

DETOXIKAČNÍ MEDICAL PROGRAM - 2 noci
Program: 2x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x lymfoven, 1x očistná a relaxační bylinná koupel, 1x solná jeskyně, 2x wellness drink, volný vstup do bazénu.

DETOXIKAČNÍ MEDICAL PROGRAM - 3 noci
Program: 3x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x lymfoven, 1x očistná a relaxační bylinná koupel, 1x detoxikační aroma masáž, 1x solná jeskyně, 3x wellness drink, volný vstup do bazénu.

POBYT PRO SENIORY (od 55 let)
Cenově zvýhodněné pobyty na 7 nocí s polopenzi (večeře výběrem ze 3 jídel předem), volný vstup do bazénu.

HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ
min. 2 noci se snídaní nebo s polopenzí

TripAdvisor Cestovatelské recenze

42. z 66 hotelů v Mariánských Lázních

Vynikající
16
Velmi dobré
13
Průměrné
13
Špatné
7
Příšerné
6
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Tragédie
Obsluha absolutně neschopná, amatérská, vůbec neuměli odnášet talíře a vůbec nestíhali. Přitom jich bylo dost a lidi zase tolik nebylo. K polopenzi na večeři nedostat ani vodu je drzost. Slušnost... celá recenze s možností překladu
oorac, Mariánské Lázně, Česká republika, 03:50 23.08.2020
Výlet z Mariánských Lázní
Jelikož jde o jediné restaurační toho času otevřené (ze tří), není jiná volba, ale úroveň obsluhy je mírně řečeno tragická. Personálu je na počet určitě dostatečně, ale buď to dělají naprostí amatéři... celá recenze s možností překladu
miroslavj783, Vranov u Brna, Česká republika, 11:24 17.08.2020
Nespokojenost
Zájezd jsme objednali v lednu letošního roku a domluvili jsme si, že chceme bydlet v pokoji s výhledem před hotel - nechceme koukat na parkoviště. Toto nám i bylo slíbeno a potvrzeno v rezervaci. Po... celá recenze s možností překladu
petrp956, Praha, Česká republika, 03:34 17.08.2020

Hotel Krakonoš ***

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně

termín:29.11. (Ne) - 01.12. (Út) 2020 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Hotel Krakonoš
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...